123abc

Rozhýbejte slovy,čísla vašeho projektu

Pojďme si promluvit o vašich potřebách k vytvoření obsahové strategie pro váš prodejní web.

Pošlete mi zprávu

FAQ – nejčastější dotazy

Dostanu první konzultační hodinu zcela zdarma?

Ano, první hodinu máte zcela zdrama. Podle rozměru vašeho projektu, se domluvíme na ceně. Konzultace po telefonu, nebo osobně v Praze. Mohu přijet i mimo Prahu, ale účtuji v tomto případě, účtuji a cestovné. 

Můžete mi vyrobit e-shop?  

Ne, klasický e-shop nevyrábím. Mám kolegy, kteří se na výrobu eshopů zaměřují. Vyrobím vám pouze mini eshop, možnost napojení i na platební bránu.

Vytváříte celé kompletní prodejní stránky?

Ano, textuji a vytvářím i design prodejních stránek. Prodejní web, jednodušší grafika, texty, odkazy, napojení na platební bránu, vytvoření mini eshopu, napojeni na FB pixel a GA + SEO. Pokud nemáte zkušenosti s platebními bránami, mohu pomoci i v rámci komunikace s COMGATE a Vaší bankou. Ostatní pořadavky a možnosti dle vašich potřeb zkonzultujeme osobně. Moje práce níže v patičce

Nemám e-hop. Je možné vytvořit prodejní web pouze na jeden produkt?

Ano. Nevadí. Mini eshop vytvořím i na jeden produkt. Můžete se podívat na jeden prodejní web www.elixir-krasy.cz

Měl/a bych zájem o byznysový rozhovor a vytvořit marketingovou straegii. Děláte to také?

Ano. Zabývám se marketingovou strategií celého projektu. Od textu, výrobu prodejní stránky – konverzního stránky, vytvoření zajímavého byznys rozhovoru, či videa, reklamou na sociálních sítích – Facebook, soutěže, partnerské odkazy, a možnosti umístit obsahovou reklamu v článku, do komunity 100.000 žen a dalších komunit dle zaměření vašeho produktu/sluzby. A mohu nabídnout další možnosti zviditelnění. 

Mám svůj web. Potřebuji zviditelnění  magazínech, internetových fórech, diskuzích, denících, aby mě našlo více zákazníků. Je to možné?

Ano, spolupracuji s magazíny, kam píšu a je možno domluvit propagaci pro zviditelnění. Mám i své magazíny a vše je o vašich potřebách a domluvě. Bannery, odkazy, články, loga, rozhovory, videa, aj. 

Mám větší projekt. Je možné spolupráci naplánovat do časových úseků?

Ano. Lze se domluvit, pokud budete chtít dlouhodobější spolupráci většího charakteru, můžeme i fakturaci rozdělit do předem smluveného období. 

Mohlo by vás zajímat

Blog

Jak pracuji a kdo jsem

FAQ

Kontakt

Reklama a zviditelnění

Audio – Rozhovory, videa

 

Potřebujete pomoci a hledáte řešení?